Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

FuelPrime - system redukcji strat paliwowych i detekcji wycieków na stacjach w gronie nominowanych do ''Produktu Roku 2019 e-petrol.pl''

e-petrol.pl
2019-10-29 / 09:48
FuelPrime - system redukcji strat paliwowych i detekcji wycieków na stacjach w gronie nominowanych do ''Produktu Roku 2019 e-petrol.pl''

FuelPrime to w pełni automatyczny, najdokładniejszy w skali światowej, certyfikowany system rekoncyliacji i detekcji wycieków paliwa na stacjach. To inteligentne i bezobsługowe rozwiązanie zapewnia kompleksowy nadzór nad procesami dystrybucji i sprzedaży paliw, gwarantując redukcję strat paliwowych i predykcję niepożądanych zdarzeń.

Zaawansowany technologicznie system zapewnia monitoring paliwa na całej ścieżce jego dystrybucji, od terminala do klienta końcowego na stacji paliw. FuelPrime gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wykrycia wycieku w oparciu o odczyt danych i analizę w czasie rzeczywistym. Jest jedynym dostępnym na światowym rynku systemem z potwierdzoną certyfikatem (SIR3) możliwością wykrycia minimalnych ilości wycieku – do 5l/24h. 

FuelPrime pozwala na monitoring różnorodnych produktów, w tym paliw płynnych (benzyna, olej napędowy) czy alternatywnych (LPG, LNG, CNG). System oferowany jest w modelu Odpowiedzialności za Usługę PRaaS (Process Responsibility as a Service), stanowiącym gwarancję korzyści biznesowych.

Rozwiązanie FuelPrime jest w pełni automatyczne, kompatybilne z innymi systemami i niezależne od infrastruktury stacyjnej (sond, dystrybutorów paliwowych). System zapewnia urządzenia telemetryczne do monitorowania zbiorników, kontroler stacyjny na bieżąco zbierający dane sprzedażowe, system centralny pozwalający na zdalny nadzór nad stacjami i wreszcie algorytmy analityczne przetwarzające dane i realizujące szereg funkcji biznesowych. 

Pełne uruchomienie systemu na stacji trwa kilka godzin, bez przerywania normalnej pracy stacji. 

Centrum Analityczne FuelPrime 

Analitycy z AIUT zapewniają światowej klasy usługi wykrywania wycieków i innych strat paliwowych oraz diagnostykę urządzeń, redukując straty na dostawach i sprzedaży oraz ryzyko operacyjne. Centrum Analityczne FuelPrime odpowiada ponadto za raportowanie alarmów ze stacji, zarządzanie dochodzeniami dotyczącymi strat oraz wspomaganie działań na rzecz ochrony środowiska. 

Główne zadania systemu: 

- bilansowanie paliw dzienne i online, 
- alarmowanie o potencjalnych zagrożeniach, 
- autokalibracja zbiorników, 
- nadzór nad kalibracją dystrybutorów, 
- wykrywanie wycieków i kradzieży, 
- rozliczanie dostaw, 
- predykcja zużycia paliwa, 
- optymalizacja dostaw, 
- zapobieganie stanom martwym i przepełnieniom. 

Rozwiązanie umożliwia ponadto audyty dostaw. System identyfikuje przypadki prawdopodobnych ubytków powstałych podczas transportu (m.in. niedokładność nalewaków, nieszczelność cysterny, kradzieże), będące podstawą dla reklamacji i kontroli dostaw. 

Strona produktu: fuelprime.com
Strona producenta: aiut.com

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu