Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Aquatus Prime Christ z nominacją do tytułu Produktu Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-08-27 / 14:42
Aquatus Prime Christ z nominacją do tytułu Produktu Roku 2019 e-petrol.pl

W gronie nominowanych do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl znajduje się myjnia hybrydowa Aquatus Prime Christ firmy Corrimex.

Pierwsza myjnia hybrydowa AQUATUS PRIME jest połączeniem bezdotykowego mycia wysokim ciśnieniem oraz tradycyjnego mycia szczotkowego. Myjnia znajdzie zastosowanie we wszystkich segmentach rynku, takich jak stacje benzynowe, centra mycia pojazdów, salony i serwisy samochodowe. 

Aquatus Prime marki Christ to pierwsze urządzenie posiadające 3 oddzielne typy programów: 
  • hybrydowe (szczotkowo-ciśnieniowe), 
  • szczotkowe 
  • lub ciśnieniowe (bezdotykowe).

Program hybrydowy czyli połączenie pełnego mycia bezdotykowego oraz szczotkowego zapewnia kompleksowe umycie nawet największych zabrudzeń. Przy tej konkurencyjnej przewadze cena mycia pozostaje na rynkowym poziomie. 

Myjnia posiada możliwość umycia wielu różnorodnych samochodów dzięki nowoczesnemu skanerowi Scan-X. Co więcej, Aquatus Prime wyposażony jest w wysokiej jakości suszarkę, która umożliwia dokładne suszenie samochodu przy niewielkim zużyciu energii – niedostępne przy klasycznym myciu bezdotykowym.

Aby zachęcić kierowców, Aquatus Prime posiada wiele atrakcyjnie wizualnych elementów, takich jak ściana piany FOAM SPLASH lub funkcja VISUS czyli zestaw świateł LED. Myjnia dobrze wpisuje się w trendy na rynku polskim, gdzie mycie bezdotykowe nadal cieszy się dużą popularnością, jednak coraz więcej kierowców poszukuje najwyższej jakości usługi myjni automatycznych.


O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora. 

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu