MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Kary za omijanie antyrosyjskich sankcji

Naczelnik Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego nałożył kary na firmy Novatek Green Energy (NGE) i Geleo za omijanie antyrosyjskich sankcji. Jak podał ‘’Puls Biznesu’’ NGE zapłaci 12 mln zł, a Geleo 4 mln zł.

Więcej w kategorii

Ceny LPG jesienią wzrosną o co najmniej 20 proc.

Ceny LPG jesienią wzrosną o co najmniej 20 proc.

Na razie ceny gazu płynnego na polskim rynku nie wzrosły znacząco. Eksperci prognozują jednak, że podwyżki są nieuniknione i nastąpią jesienią, bo wynikają z obowiązującego embarga na rosyjskie LPG. Gaz podrożeje co najmniej o 20 proc.

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (9 lipca 2024)

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (9 lipca 2024)

Komentarz dotyczący aktualnych cen i sytuacji na hurtowym rynku handlu gazem płynnym.

Amerykański gigant inwestuje w polskie zbiorniki

Amerykański gigant inwestuje w polskie zbiorniki

Amerykański fundusz HIG Capital przejął polską firmę CGH Group, producenta zbiorników magazynowych, w tym zbiorników na gaz LPG.

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (2 lipca 2024)

e-petrol.pl: ostatnie wydarzenia na rynku LPG w Polsce (2 lipca 2024)

Komentarz dotyczący aktualnych cen i sytuacji na hurtowym rynku handlu gazem płynnym.

Reklama CDC24
Sprawdź oferty firm działających na Twoim terenie i zamów dostawę paliwa.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Program Partnerski ENERGIA PALIW