MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Paliwa TotalEnergies - jakość i cena w trosce o Twój biznes
Pozostałe aktualności
Dyrektywa ETS 2 przyniesie podwyżki na rynku paliw

Dyrektywa ETS 2 przyniesie podwyżki na rynku paliw

Paliwa do napędu pojazdów oraz do ogrzewania domów podrożeją, bowiem pojawi się opłata od uprawnień do emisji dwutlenku węgla.

Plany produkcji zrównoważonego paliwa lotniczego w Bułgarii

Plany produkcji zrównoważonego paliwa lotniczego w Bułgarii

Firma Lukoil ogłosiła, że przygotowuje swoją rafinerię w Burgas do rozpoczęcia produkcji zrównoważonego paliwa lotniczego SAF. To zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno rosyjski koncern planował sprzedaż tego zakładu.

Zmiany w radzie nadzorczej Orlenu

Zmiany w radzie nadzorczej Orlenu

Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, Orlen S.A. ogłosił powołanie nowych członków rady nadzorczej. Do grupy dołączyli Marian Sewerski oraz Piotr Wielowieyski.

Tauron rozwija sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Gliwicach

Tauron rozwija sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Gliwicach

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Polską Agencję Prasową, koncern Tauron zakończył uruchamianie 33 nowych stacji ładowania samochodów elektrycznych w Gliwicach, co znacząco zwiększa dostępność infrastruktury dla kierowców aut na prąd.

Katowice Airport z nowym węzłem towarowo-paliwowym

Katowice Airport z nowym węzłem towarowo-paliwowym

W środę Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze (GTL), zarządzające portem lotniczym Katowice, podpisało umowę na budowę węzła towarowo-paliwowego z bocznicą kolejową.

Inwestycja Airbusa w zrównoważone paliwa lotnicze

Inwestycja Airbusa w zrównoważone paliwa lotnicze

Firma Airbus razem z grupą partnerów zainwestowała w fundusz finansujący zrównoważone paliwa lotnicze (SAF - sustainable aviation fuel).