Live Chat Software
Lotos Paliwa

Stacje szybkiego ładowania będą premiowane

e-petrol.pl
2021-04-22 / 09:42
Stacje szybkiego ładowania będą premiowane

Udzielając wsparcia dla stacji ładowania pojazdów elektrycznych premiowane będą te do szybkiego ładowania - poinformował w środę podczas szczytu klimatycznego Togetair wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Artur Lorkowski.

- Na pewno skoncentrujemy swój drugi krok na budowie infrastruktury ładowania i wsparciu kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorców. W ramach tego schematu będziemy premiowali stacje szybkie lub ultraszybkie - powiedział Lorkowski podczas panelu o perspektywach elektromobilności w Polsce.

Stacje oferujące szybkie ładowanie będą uzyskiwały wyższe wsparcie niż stacje wolne. Na lepsze traktowanie mogą liczyć także punkty ulokowane poza dużymi miastami, tam gdzie rynek usług ładowania nie jest jeszcze dobrze rozwinięty  jak i stacje, które nie są ogólnodostępne, które mogłyby funkcjonować na przykład we wspólnotach mieszkaniowych czy spółdzielniach.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.