Shell Franczyza

Konferencja Petroleum Ukraine 2023 już wkrótce w Warszawie

Grupa Consultingowa A-95 organizuje 23 czerwca w Warszawie konferencję Petroleum Ukraine 2023. Głównym celem wydarzenia jest poprawa efektywności dostaw paliw w Europie Wschodniej, przyczynienie się do zwiększenia szczelności sankcji i ulepszenie logistyki paliwowej.

Konferencja Petroleum Ukraine 2023 już wkrótce w Warszawie
A-95 Consulting Group

Wśród zapowiedzianych prelegentów instytucji rządowych i międzyrządowych są przedstawiciele Komisji Europejskiej, rządów Polski i Ukrainy oraz Międzynarodowej Agencji Energetycznej. Sektor prywatnego biznesu jest reprezentowany przez prelegentów z Unimot, OKKO, SHV Energy, Dow Jones i innych.

Oficjalne wsparcie wydarzenia zapewnia Ministerstwo Energii Ukrainy. Sponsorem generalnym konferencji jest Unimot.

Wcześniejsze imprezy pod szyldem  Petroleum Ukraine odbywały się w Kijowie od 2009 roku i od zawsze były centralnym miejscem spotkań liderów ukraińskiego rynku paliwowego. Po inwazji rosyjskiej konferencja w 2022 przeniosła się do Warszawy. 

- Pierwsza impreza odbyła się w czerwcu 2022 roku i nosiła nazwę Paliwo dla Ukrainy. Jej celem było jak najszybsze przezwyciężenie kryzysu paliwowego, w którym pogrążyła się Ukraina, i cel ten został pomyślnie osiągnięty – mówi Serhij Kujun, dyrektor grupy A- 95. Grupa Consultingowa A-95 jest wiodącą firmą analityczną na ukraińskim rynku ropy i gazu. Dotychczas zorganizowała on ponad 30 imprez poświęconych rynkowi paliw silnikowych na Ukrainie.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia pod adresem www.a95.ua/en/?event=petroleum-ukraine-warsaw23

Zwiększ swoją widoczność i sprzedaż w międzynarodowej sieci UTA!