Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Centrum Prasowe » Artykuł sponsorowany
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Stacja jutra – technologia przyszłości dostępna już dziś

red
2019-04-11 / 10:00
Stacja jutra – technologia przyszłości dostępna już dziś

Według George’a F. Colony (CEO globalnej firmy badawczej Forrester), świat w 2019 roku stoi u progu kolejnej transformacji w zakresie dostarczania pozytywnych doświadczeń Klientów. Ewolucja nazwana „Real-Time Customer Experience” zakłada, że firmy powinny umieć przewidywać potrzeby Klienta w czasie rzeczywistym i dostosowywać się do nich.

Jak więc może wyglądać stacja benzynowa jutra, działająca w formule „Real-Time Customer Experience”? Wyobraź to sobie: Wjeżdżając na stację, czujne oko kamery identyfikuje Twój numer rejestracyjny i odszukuje informacje o Twoich wcześniejszych preferencjach zakupowych. Dzięki temu już podczas tankowania, na specjalnych ekranach otrzymujesz informację o spersonalizowanej ofercie, przewidującej Twoje potrzeby zakupowe. Korzystając z dotykowego kiosku przy dystrybutorze, wybierasz produkty, zamawiasz jedzenie, zgłaszasz potrzebę faktury lub komunikujesz się bezprzewodowo z obsługą stacji. Następnie decydujesz, czy idziesz do kasy, czy podjeżdżasz zapłacić przy oknie Drive-Thru. Niezależnie, który sposób wybierzesz, Twoje zakupy, faktura i jedzenie już na Ciebie czekają. Ekscytujące doświadczenie, prawda?

Wyobraź więc sobie, że ta technologia jutra, dzięki rozwiązaniom Xaris® jest dostępna już dziś. Wykorzystaj więc fakt, że w dobie rozwoju e-handlu, Klienci nie kupią paliwa przez Internet i muszą przyjechać, aby zatankować. Xaris® natomiast sprawia, że stacje paliw zmieniają się w inteligentny punkt handlowy, który zachęca do dokonywania dodatkowych zakupów, co w konsekwencji zwiększa sprzedaż i przychody stacji.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.