Jesteś tutaj: Strona główna » Sekcja prawna » CWW Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software

Kancelaria CWW S. Cetera, M. Węgrzyn – Wysocka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów spółka komandytowa na rynku usług prawniczych działa od 1999 roku. Jesteśmy jedną z największych kancelarii prawniczych w regionie oraz czołową w kraju. Potwierdza to coroczna, wysoka pozycja w rankingach kancelarii prawnych, będąca efektem dużego zaangażowania i skuteczności w realizacji powierzanych nam zadań.

Naszym głównym celem jest wskazanie Klientom optymalnych, opartych na wiedzy i doświadczeniu rozwiązań prawnych, zapewniających osiągnięcie przez nich zakładanych celów gospodarczych z najmniejszym ryzykiem prawnym.

Stanowimy kreatywny zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa, wspierany przez profesjonalny personel administracyjny. Dzięki tej różnorodności oraz znajomości języków obcych, podejmujemy ambitne wyzwania i realizujemy innowacyjne przedsięwzięcia, w tym międzynarodowe projekty. Jakość świadczonych usług oparta jest na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu naszych prawników. Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach, co pozwala na efektywne wykorzystanie naszych kompetencji i umiejętności. Wspólnicy Kancelarii CWW biorą aktywny udział w świadczeniu usług Klientom oraz nadzorowaniu prac wykonywanych przez wszystkich członków zespołu radców prawnych, adwokatów i prawników.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie. Związani tajemnicą zawodową, gwarantujemy najwyższy poziom ochrony powierzonych nam informacji. Stosujemy zasady zgodne z normą ISO27001 o ochronie informacji, pozwalające klasyfikować informacje i dokumenty według stopnia ich poufności.

Kancelaria CWW posiada jedno z najwyższych na rynku usług prawniczych ubezpieczeń OC radców prawnych i adwokatów na sumę ubezpieczenia 40 mln PLN.

Biuro Kancelarii CWW


Kancelaria CWW mieści się w centrum Wrocławia – w nowoczesnym biurowcu Wall Street House przy ulicy Włodkowica 10. Nasze biuro to miejsce, w którym wiedza i doświadczenie idą w parze z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dysponujemy między innymi:
  • ponad 600 m2 powierzchni;
  • multimedialną salą konferencyjną na 25 osób - dostosowaną do organizacji spotkań i szkoleń oraz wideokonferencji;
  • wewnętrzną siecią informatyczną umożliwiającą łatwy dostęp do zgromadzonych przez lata zasobów i umożliwiającą pracę z każdego miejsca w kraju i zagranicą (bezpieczne łącze VPN);
  • wspierającym naszą wiedzę oprogramowaniem wydawnictw CH Beck i Wolters-Kluwer oraz biblioteką;
  • profesjonalnymi programami antywirusowymi oraz zaawansowanymi systemami ochrony danych i ich transmisji;
  • programem Time Frame – narzędziem efektywnego zarządzania czasem pracy poświęcanym dla Klienta

Nie zadowalamy się przeciętnością, w naszą pracę wkładamy serce i pasję.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera Kancelarii CWW. Można to zrobić tutaj.


CWW Kancelaria Prawnicza Sp.k.

ul. Włodkowica 10/11 (III p.)
50-072 Wrocław

tel.: (+48-71) 780 76 00
faks: (+48-71) 780 76 01

e-mail: kancelaria@cww.pl
web: www.cww.pl
Partner sekcji
CWW Kancelaria Prawnicza Sp.k.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.