Jesteś tutaj: Strona Główna » Sekcja Prawna
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software

Proszę o wskazówkę dotyczącą złożenia reklamacji u dostawcy paliwa. Gdzie mogę zbadać jakość paliwa?

e-petrol.pl
2017-06-07 / 13:05
Proszę o wskazówkę dotyczącą złożenia reklamacji u dostawcy paliwa. Gdzie mogę zbadać jakość paliwa?

Pytanie Czytelnika: Jesteśmy małą firmą posiadającą kilkanaście samochodów. Mamy tzw. własną stację paliw, oznacza to, że posiadamy umowę na dostarczanie paliwa do zbiornika umieszczonego na terenie naszej firmy (właścicielem zbiornika jest dostawca paliwa). W ostatnim czasie w 4 samochodach zauważyliśmy różne problemy, np. z wtryskiwaczem paliwa. Firma zajmująca się naprawą twierdzi, że jest to skutek niedotrzymania wymagań jakościowych paliwa. Efektem jest ponoszenie przez nas kosztów napraw samochodów. Proszę o wskazówkę dotyczącą złożenia reklamacji u dostawcy paliwa. Gdzie mogę zbadać jakość paliwa? Dowiadywałam się w jednej firmie, że jest to koszt rzędu 3 tys. zł, a ja nie chcę ponosić dalszych kosztów.

Aby uzyskać dostęp do publikacji zaloguj się do systemu e-petrol.pl.
Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego loginu i hasła zapoznaj się z warunkami dostępu do usługi, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny.
Ostatnio zadane pytania
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy
Partner sekcji
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Partner sekcji
Instytut Nafty i Gazu

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.