MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

e-petrol.pl: autogaz poniżej 3 złotych

Spadki hurtowych cen LPG przeniosły się w końcu na stacje i po raz pierwszy od początku roku kierowcy tankują to paliwo za mniej niż 3 złote.

e-petrol.pl: autogaz poniżej 3 złotych
Aktualnie, po 5 groszowej obniżce, średnia ogólnopolska cena litra autogazu wynosi 2,99 zł. O tyle samo potaniała benzyna 95-oktanowa - dziś za jej litr kierowcy płacą przeciętnie 6,49 zł. W dalszym ciągu nie przestaje tanieć też olej napędowy - od ubiegłego tygodnia cena diesla na stacjach spadła o 10 groszy i średnia ogólnopolska wynosi aktualnie 6,11 zł/l.

Najniższe ceny paliw e-petrol.pl odnotował w tym tygodniu w województwach: opolskim i świętokrzyskim. Na Opolszczyźnie, z ceną 6,37 zł/l, najtańsza jest Pb95. W drugim z regionów najmniej płaci się za tankowanie diesla i LPG - odpowiednio 6,02 i 2,87 zł/l.

Najwyższe ceny paliw dotyczą po raz kolejny Dolnego Śląska, na którym benzyna 95-oktanowa kosztuje średnio 6,54 zł/l (identyczna cena tego paliwa dotyczy Kujaw i Pomorza), a litr autogazu oferowany jest na stacjach po 3,08 zł. Tankowanie oleju napędowego jest najdroższe na Mazowszu, gdzie zakup tego paliwa to wydatek rzędu 6,18 zł/l.
Zwiększ swoją widoczność i sprzedaż w międzynarodowej sieci UTA!