Shell Franczyza

Więcej w kategorii

Czy Rosja wywiązuje się ze zobowiązań produkcyjnych?

Czy Rosja wywiązuje się ze zobowiązań produkcyjnych?

Wydaje się, że Rosja wywiązała się ze styczniowego zobowiązania dotyczącego ograniczenia eksportu ropy naftowej o 300 tys. baryłek dziennie w tym kwartale – poinformowały agencję Bloomberg anonimowe źródła posiadające wiedzę o danych rosyjskiego ministerstwa energii.

Rosnieft ze wzrostem zysku

Rosnieft ze wzrostem zysku

Zysk netto Rosnieftu na koniec 2023 roku wyniósł 1,52 bln rubli, zysk netto przypadający na akcjonariuszy wyniósł 1,27 bln rubli, wzrost wskaźników wyniósł odpowiednio 52,6 proc. i 47,2 proc.

Novatek wznawia produkcję paliw

Novatek wznawia produkcję paliw

Źródła branżowe poinformowały agencję Reutera, że rosyjski Novatek na początku tego tygodnia wznowił działalność w swoim kompleksie na Morzu Bałtyckim, uszkodzonym w zeszłym miesiącu w wyniku ataku ukraińskiego drona.

Możliwy powrót zakazu eksportu paliw z Rosji

Możliwy powrót zakazu eksportu paliw z Rosji

Rosyjska agencja TASS podała, że Rosja ponownie powraca do możliwości wprowadzenia całkowitego zakazu eksportu produktów naftowych w celu ustabilizowania wahań cen paliw w kraju.

Pożar ukraińskiej rafinerii

Pożar ukraińskiej rafinerii

W rafinerii ropy naftowej w Drohobyczy w obwodzie lwowskim wybuchł pożar po rosyjskim ataku rakietowym.

Rosja ograniczyła eksport ropy

Rosja ograniczyła eksport ropy

Wicepremier Rosji Aleksander Nowak powiedział, że dostawy rosyjskiej ropy na rynek światowy spadły w zeszłym roku o 3,3 proc. do 234,3 mln ton, wobec 242,2 mln ton wyeksportowanych w 2022 roku.

Drony zaatakowały rafinerię w Wołgogradzie

Drony zaatakowały rafinerię w Wołgogradzie

W związku z uszkodzeniem jednej z głównych instalacji rafinacji ropy naftowej w zakładzie Wołgogradnieftiepererabotka po ataku dronów, część produkcji zostanie wstrzymana.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.