MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

SPAR w Zurychu uruchomił całodobowy, samoobsługowy sklep przy stacji paliw

W lutym SPAR Switzerland i AVIA otworzyły pierwszy całodobowy sklep SPAR Express, działający w formule samoobsługowej na stacji paliw, zlokalizowanej na terminalu autobusowym Sihlqui w Zurychu.

SPAR w Zurychu uruchomił całodobowy, samoobsługowy sklep przy stacji paliw
SPAR International

Oprócz tankowania 24/7 klienci mogą teraz jednocześnie zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, świeże przekąski i kawę.

Sklep o powierzchni 50 m2 przy Ausstellungsstrasse 10 w Zurychu został przekształcony w pierwszy samoobsługowy SPAR Express. Oferuje on około 1000 produktów codziennego użytku, w tym pieczywo, owoce i warzywa, nabiał, mięso, napoje, podstawowe artykuły spożywcze, artykuły higieniczne i akcesoria samochodowe.

W materiałach prasowych SPAR podał, że dostęp do nowego SPAR Express 24/7 ułatwia innowacyjna technologia FAST aXs, która umożliwia klientom wejście do sklepu poprzez zeskanowanie smartfonem przy wejściu kodu QR i zaakceptowanie regulaminu. Klienci nie muszą pobierać aplikacji ani rejestrować się, a drzwi można otworzyć za pomocą smartfona. Artykuły są również skanowane smartfonem, a płatność jest dokonywana za pomocą Twint, karty kredytowej lub debetowej lub Apple Pay lub Google Pay.
Sklep wyposażony jest w kamery i czujniki. Jeśli klienci mają pytania lub napotykają jakiekolwiek wyzwania w procesie zakupów, informacje są natychmiast dostarczane online i oferowane jest dodatkowe wsparcie. Sprzedaż w SPAR Express monitorowana jest za pomocą aplikacji, która dba o to, aby sklep był zawsze zapełniony świeżą żywnością. Klienci kupujący paliwo mogą zapłacić na stacji paliw AVIA kartą paliwową, kartą debetową lub kredytową lub gotówką.

SPAR Switzerland i AVIA poinformowały, że zamierzają otworzyć dodatkowe całodobowe samoobsługowe sklepy SPAR Express.
Słowa kluczowe: