Nowy index Propan-Butan

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

TotalEnergies Poland | Energy is reinventing itself
Pozostałe aktualności
UE wesprze zakup ponad 200 mln litrów ekologicznego paliwa lotniczego

UE wesprze zakup ponad 200 mln litrów ekologicznego paliwa lotniczego

Unia Europejska zdecydowała się na znaczący krok w kierunku ograniczenia emisji w lotnictwie, oferując dotacje na zakup ponad 200 mln litrów zrównoważonego paliwa lotniczego (SAF). Środki mają zachęcić przewoźników do ograniczenia wykorzystania tradycyjnej nafty na rzecz bardziej ekologicznych alternatyw.

JP Morgan podtrzymuje prognozę cen ropy na 2025 rok

JP Morgan podtrzymuje prognozę cen ropy na 2025 rok

Morgan w czwartek utrzymał bazową prognozę cen ropy na 2025 rok na poziomie od niskich do średnich 60 dolarów za baryłkę. Bank szacuje również, że w 2026 roku ceny pozostaną na podobnym poziomie, ale ostrzega, że w najgorszym scenariuszu możliwy jest wzrost do nawet 120–130 USD.

AB Foods wstrzymuje decyzję o zamknięciu fabryki bioetanolu

AB Foods wstrzymuje decyzję o zamknięciu fabryki bioetanolu

Associated British Foods (AB Foods) poinformowało, że wstrzyma się z decyzją o zamknięciu zakładu produkcji bioetanolu Vivergo w Hull do 25 czerwca 2025 roku. Firma liczy na wsparcie rządu Wielkiej Brytanii, podkreślając, że „czas jest bardzo ograniczony”, a dalsze opóźnienia będą wymagały pomocy finansowej.

Eni uważnie śledzi sytuację bezpieczeństwa w Iraku

Eni uważnie śledzi sytuację bezpieczeństwa w Iraku

Włoski koncern energetyczny Eni poinformował, że uważnie monitoruje sytuację bezpieczeństwa w Iraku po ogłoszonej przez Stany Zjednoczone ewakuacji części personelu z ambasady w Bagdadzie.

Decyzja w sprawie sprzedaży Italiana Petroli spodziewana do końca czerwca

Decyzja w sprawie sprzedaży Italiana Petroli spodziewana do końca czerwca

Italiana Petroli, jedna z największych prywatnych firm paliwowych we Włoszech, jest bliska podjęcia decyzji dotyczącej sprzedaży 100 proc. udziałów. Rozmowy z trzema potencjalnymi nabywcami trwają.

Tankowce nadal płyną przez Cieśninę Ormuz mimo napięć w Zatoce Perskiej

Tankowce nadal płyną przez Cieśninę Ormuz mimo napięć w Zatoce Perskiej

Pomimo ostrzeżeń wydanych przez marynarki wojenne, najwięksi armatorzy tankowców pozostawali spokojni i na razie nie zmieniali tras przez Zatokę Perską — podała w czwartek agencja Bloomberg.