MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Kierowcy będą mogli wybrać promocję na majówkę

W ślad za ogłoszeniem przez Orlen promocji cenowej na tankowanie, o wprowadzeniu podobnych ofert poinformowały konkurencyjne sieci paliwowe w Polsce.

Posiadacze karty Circle K Extra w okresie od 30 kwietnia do 5 maja 2024 r. będą mogli oszczędzić nawet 30 gr/l na paliwach podstawowych oraz 10 gr/l na LPG. Warunkiem będzie zatankowanie minimum 20 litrów paliwa. Zgodnie z podaną przez sieć informacją, rabat naliczany będzie maksymalnie do 50 litrów paliwa, a z promocji będzie można skorzystać wielokrotnie.

Od 26 kwietnia 2024 do 05 maja 2024 z promocji na tankowanie wszystkich rodzajów paliw będą mogli skorzystać klienci sieci Amic Energy, którzy są zarejestrowanymi uczestnikami programu Amic Club. W przypadku paliw: Pb95, Pb95Pro, ONPro, ON, Pb98 obniżka od ceny na pylonie będzie wynosiła 30 gr i 5 gr dla autogazu. W cenie promocyjnej będzie można nabyć w trakcie obowiązywania promocji dwa razy maksymalnie 70 litrów dowolnego paliwa.

Sieć Moya promocję zorganizowała na swoich stacjach automatycznych. W piątek 26 kwietnia 2024 i we wtorek 30 kwietnia 2024 r. klienci będą mogli zatankować 25 gr/l taniej. Warunkiem jest wprowadzenie kodu rabatowego 0505 w kiosku przy dystrybutorze. W okresie od 26 kwietnia do 5 maja na stacjach paliw Moya można będzie także skorzystać promocji urodzinowej aplikacji Super Moya. Kierowcy, którzy zarejstrują się w aplikacji będą mogli zatankować do 20 groszy taniej za 1 litr paliwa lub LPG, pod warunkiem zakupu dowolnego hot doga lub kawy.

Majówkowe promocyjne ceny będą też obowiązywać na stacjach MOL. Uczestnicy programu lojalnościowego od 26 kwietnia do 5 maja  będą mogli zaoszczędzić do 15 groszy na litrze paliwa premium (EVO 98 Plus, EVO Diesel Plus) oraz 10 groszy na litrze paliwa EVO 95, EVO Diesel i LPG. Kupony uprawniające do zniżek można znaleźć w aplikacji MOL Move.

Więcej w kategorii

Nowy pomysł w sprawie ograniczeń sprzedaży alkoholu na stacjach

Nowy pomysł w sprawie ograniczeń sprzedaży alkoholu na stacjach

Minister zdrowia Izabela Leszczyna zapowiedziała w czwartek, że resort przedstawi projekt ustawy zakazującej nocnej sprzedaży alkoholu na stacjach paliw.

Kto dostarczy kawę dla Orlenu?

Kto dostarczy kawę dla Orlenu?

Wizyta na stacji paliw poza tankowaniem często kojarzy się z zakupem kawy. Orlen – posiadający największą sieć stacji paliw w Polsce ogłosił postępowanie, w którym chce przeanalizować rynek dostawców kawy ziarnistej do sprzedaży w jego punktach detalicznych pod marką własną.

W tym roku MOL Polska będzie miał 69 punktów Fresh Corner

W tym roku MOL Polska będzie miał 69 punktów Fresh Corner

Obszar gastronomiczny jest bardzo ważny dla stacji paliw. Nowy gracz na polskim rynku – MOL Polska informuje, że do końca roku koncept gastronomiczny Fresh Corner zwiększy się o 18 punktów.

Spółki Naftoserwis i Naftor z Grupy PERN zostaną połączone

Spółki Naftoserwis i Naftor z Grupy PERN zostaną połączone

PERN planuje połączenie swoich spółek zależnych – podała Polska Agencja Prasowa. Ich zarządy uzgodniły już plan fuzji. W ocenie PERN fuzja wpisuje się w globalne trendy w branży paliwowej i energetycznej.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.