MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Odpowiedzą za kradzieże paliwa na stacjach

Policja Mazowiecka poinformowała, że funkcjonariusze z Mogielnicy zatrzymali dwóch obywateli Słowacji, podejrzanych o kradzież paliwa na stacjach w woj. mazowieckim i łódzkim. Zatrzymanym grozi do pięciu lat więzienia.

Policja podała, że w poniedziałek (04.12.) dwaj mężczyźni zostali zatrzymani na terenie powiatu piaseczyńskiego po tym, jak na numer alarmowy 112 wpłynęła informacja, że w Wólce Kosowskiej znajduje się samochód, którym mogą poruszać się złodzieje paliwa. 

Mężczyzn zatrzymano, okazali się nimi obywatele Słowacji w wieku 30 i 41 lat. Do zatrzymania sprawców przyczyniła się postawa pracowników jednej ze stacji paliw znajdującej się na terenie gminy Mogielnica, na której doszło do kradzieży paliwa. 

Następnego dnia po zgromadzeniu materiału dowodowego zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży. Okazało się, że są odpowiedzialni za inne kradzieże paliwa, których dopuścili się w Białobrzegach, Brzezinach i Płońsku. Łącznie na stacjach ukradli ponad 1100 litrów oleju napędowego, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Więcej w kategorii

Nowa Moya na Podkarpaciu

Nowa Moya na Podkarpaciu

W województwie podkarpackim w miejscowości Padew Narodowa uruchomiono stację paliw Moya. Poza możliwością tankowania klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zrobić zakupy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

Krakowskie MPK testuje przegubowy autobus na wodór

Krakowskie MPK testuje przegubowy autobus na wodór

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie poinformowało o rozpoczęciu testów przegubowego autobusu Solaris zasilanego wodorem. W najbliższych latach Kraków chce zakupić 10 autobusów napędzanych tym paliwem.

Opóźniona inwestycja w Orlenie

Opóźniona inwestycja w Orlenie

Wyceniana na 1 mld zł inwestycja w instalację visbreakingu w płockiej rafinerii Orlenu, mająca zapewnić zwiększenie produkcji oleju napędowego, ma coraz większe opóźnienie – podał portal wyborcza.biz.

W Boguszowie-Gorcach powstanie stacja tankowania

W Boguszowie-Gorcach powstanie stacja tankowania

Burmistrz miasta Sylwia Dąbrowska poinformowała, że jest inwestor na budowę stację paliw płynnych i gazowych. Budowa planowana jest przy ul. Wałbrzyskiej.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw