Shell Franczyza

Po paliwo i na pizzę

Amic Energy 23 marca poinformował o otwarciu drugiej w swojej sieci restauracji Sbarro z nowojorską pizzą. Z tej oferty gastronomicznej od czwartku mogą skorzystać klienci w Kielcach.

Po paliwo i na pizzę
Amic Energy

Po uruchomieniu pierwszej, pilotażowej pizzerii amerykańskiej marki Sbarro w sieci stacji Amic Energy, która spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, sieć zdecydowała się na dalszy rozwój konceptu.

Na stacji w Kielcach przy ulicy Warszawskiej 90 można spróbować nowej oferty pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu, na wynos oraz w dostawie. Sbarro jest obecnie światowym liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oferuje oryginalną New York Pizza XL, codziennie ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta. Wielokrotnie nagradzane nowojorskie pizze, stromboli i inne produkty pod marką Sbarro obecnie dostępne są na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach.

Stacje paliw Amic Energy są wyłącznym franczyzobiorcą restauracji Sbarro w Polsce. Amic Energy to obecnie jedyna sieć, w której dostępne będą obecne aż dwa globalne koncepty gastronomiczne: Sbarro oraz Subway.

Sieć Amic Energy zaznaczyła, że nowy koncept franczyzowy to nowość na rynku stacji paliw, która w sposób znaczący wyróżnia ofertę stacji na tle konkurencji. Na stacji Amic Energy w Kielcach 5 kwietnia 2023 r. zaplanowany jest Grand Opening Sbarro. W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały promocje, degustacje oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.
Słowa kluczowe:
Jakość, pewność i dywersyfikacja dostaw gazu