Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Przekazali złodziei paliwa w ręce policjantów

e-petrol.pl
2021-12-01 / 09:53
Przekazali złodziei paliwa w ręce policjantów

Policja z Ursynowa zatrzymała dwóch mężczyzn – obywateli Gruzji, którzy kradli paliwo ze stacji na ulicy Przyczółkowej. Obaj usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podejrzani mężczyźni poruszali się wypożyczoną toyota Prius, w której tylko zmieniali tablice rejestracyjne. Z uwagi na fakt, że na stacji dochodziło wcześniejszych kradzieży, to pracownicy zdążyli zapamiętać już samochód złodziei i tym razem im nie odpuścili. Kiedy Gruzini ruszyli z piskiem opon nie płacąc za benzynę, pracownicy wsiedli w prywatne auto, dogonili ich 3 km dalej i ujęli, po drodze powiadomili policjantów, że ścigają złodziei paliwa. Nastepnie doprowadzili do tego, aby toyota zjechała z drogi, ujęli złodziei i przekazali w ręce mundurowych. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn i przyjęli zawiadomienie od pracowników stacji paliw. Tablice, którymi się posłużyli tymczasowo, nie figurowały w systemie jako utracone.

Zatrzymani już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat więzienia.
Słowa kluczowe: kradzież na stacji

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.