Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Zielona energia dla firm od AVIA Solar

e-petrol.pl/fot. Unimot S.A.
2021-09-14 / 09:47
Zielona energia dla firm od AVIA Solar

AVIA Solar, marka działająca w ramach Grupy Unimot, przedstawiła ofertę dla firm, dzięki której przedsiębiorcy mają możliwość zakupu energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł. Oferta jest uzupełnieniem możliwości sprzedaży instalacji fotowoltaicznych.

„Zielona Energia” to oferta stworzona z myślą o firmach, które chcą dbać o środowisko i promować działania ekologiczne, jednak z różnych względów nie mogą zainstalować paneli fotowoltaicznych zasilających firmę bezpośrednio. Podano, że oferta kierowana jest również do firm, które posiadają instalacje fotowoltaiczne o mocy zainstalowanej powyżej 50 kW – przez co nie mogą skorzystać z modelu prosumenckiego, a w sytuacji, kiedy nie pokrywają produkcją swojego zapotrzebowania na energię, również chciałyby zużywać energię pochodzącą z odnawialnych źródeł.

Do firm dostarczana jest energia pochodząca ze źródeł odnawialnych, takich jak fotowoltaika, elektrownie wiatrowe, elektrownie wodne oraz biogazownie rolnicze. Umowa zakupu zielonej energii obejmuje okres od 3 do 5 lat. Gwarantem oferty jest Grupa Unimot - niezależny importer paliw ciekłych i gazowych w Polsce oraz członek stowarzyszenia AVIA International, który rozwija sieć stacji paliw AVIA w Polsce i na Ukrainie.
Słowa kluczowe: AVIA Solar
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.