Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Lublinie mogą powstać dwie stacje paliw z myjniami samochodowymi

e-petrol.pl
2021-07-22 / 09:46
W Lublinie mogą powstać dwie stacje paliw z myjniami samochodowymi

Dwóch przedsiębiorców: deweloper Mak Dom z Lublina i spółka Ferbi z Niska starają się o wydanie decyzji środowiskowej dla budowy stacji paliw z myjniami samochodowymi przy tej samej ulicy w Lublinie.

Termin dotyczący decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji paliw płynnych i gazu LPG wraz z zespołem myjni dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Zemborzyckiej i Granata w Lublinie został przesunięty na koniec lipca. O pozwolenie na podobną inwestycję stara się lubelska spółka Mak Dom, która także chce postawić stację paliw płynnych i gazowych z myjnią samoobsługową nieopodal skrzyżowania ulic Zemborzyckiej i Diamentowej, po stronie terminala paliw Orlen. Decyzja w tej sprawie ma zapaść nieco później. Ciekawostką jest fakt, że obie stacje dzieliłaby odległość ok. 650 metrów.
Słowa kluczowe: budowa stacji paliw, Lublin
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.