Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Stacja Shell w Zawierciu już otwarta

e-petrol.pl
2021-05-13 / 09:42
Stacja Shell w Zawierciu już otwarta

Najnowszy punkt Shella znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego, przy zjeździe w zachodnią obwodnicę Zawiercia z ronda na DK78, tuż przy niedawno otwartej restauracji McDonald’s.

Jak podała sieć w komunikacie prasowym, stacja w Zawierciu oferuje kierowcom samochodów osobowych trzy czteroproduktowe dystrybutory z paliwami Shell FuelSave i Shell V-Power, jeden dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i cztery miejsca parkingowe. Dodatkowo jest również AdBlue. Na stacji zaprojektowana jest także myjnia bezdotykowa. Klienci oprócz zatankowania auta mogą również zakupić produkty spożywcze i samochodowe, skorzystać z oferty gastronomicznej i odpocząć.

- Bardzo cieszymy się, że otwieramy kolejną stację Shell w Polsce, zwłaszcza, że obserwowaliśmy duże zainteresowanie naszym przedsięwzięciem. Od dzisiaj kierowcy mogą zatankować najlepszej jakości paliwo Shell V-Power oraz odpocząć przed dalszą podróżą również w Zawierciu. Jest to nasza 424. stacja w Polsce. Shell będzie nadal rozwijał się w Polsce oraz modernizował istniejące obiekty. Niedawno ukończyliśmy proces unowocześnienia większości naszych stacji. Chcemy w ten sposób zapewnić klientom jeszcze lepszy standard obsługi – powiedział Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci Shell Polska.

Ze względu na trwającą epidemię COVID-19 Shell zrezygnował z uroczystego otwarcia obiektu. Ponadto w ramach akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” każdy kierowca będzie mógł dzisiaj zatankować paliwo premium Shell V-Power Diesel w cenie paliwa podstawowego.
Słowa kluczowe: nowa stacja, Shell, Zawiercie

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.