Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Bydgoszczy działa nowa stacja benzynowa

e-petrol.pl
2021-03-30 / 09:37
W Bydgoszczy działa nowa stacja benzynowa

Na nowej stacji działającej w barwach Circle K przy ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy można zatankować paliwo, ale na możliwość zrobienia zakupów, zjedzenie hotdoga czy wypicia kawy trzeba poczekać do drugiej połowy roku.

Najnowsza stacja otwarta w Bydgoszczy daje możliwość zatankowania paliw, w dalszym etapie dostępny będzie też LPG. Stacja jest czynna przez całą dobę i aktualnie można zatankować paliwo oraz dokonać płatności w dedykowanym temu punkcie. Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Bydgoszczy, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji.

Sklep, wyposażony w koncepty gastronomiczne, zostanie oddany do użytku klientów w drugiej połowie roku - zapowiada sieć paliwowa.

Stacja Circle K w Bydgoszczy funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie sieć Circle K liczy ponad 360 stacji paliw w całej Polsce, a stacje franczyzowe stanowią ok. 25 proc. wszystkich punktów.
Słowa kluczowe: Bydgoszcz, Circle K

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.