Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Anwim włączył już wszystkie stacje eMila do sieci Moya

e-petrol.pl
2021-02-15 / 09:51
Anwim włączył już wszystkie stacje eMila do sieci Moya

Anwim poinformował, że sfinalizował proces formalnego i operacyjnego wdrażania obiektów sieci eMila, zakupionych od BM Reflex w październiku 2020 r., podała spółka. Obecnie trwa rebranding samoobsługowych stacji na granatowo-czerwone barwy Moya express.

Operator stacji Moya poinformował, że 11 lutego 2021 r. włączono do sieci Moya samoobsługową stację paliw eMila w Redzie. Oznacza to, że Anwim S.A. sfinalizował proces formalnego i operacyjnego wdrażania obiektów zakupionych od BM Reflex w ramach umowy sprzedaży z 19 października 2020 r. Od listopada 2020 r. trwa rebranding samoobsługowych stacji na granatowo-czerwone barwy Moya express, który ma się zakończyć jeszcze w I kwartale br.

Cieszymy się, że skomplikowany proces nabycia stacji eMila zakończył się sukcesem. Było to duże wyzwanie organizacyjne, operacyjne i logistyczne. Zespół specjalistów i menedżerów Anwim świetnie wywiązał się ze swoich zadań. Nasz plan zakłada dalszy rozwój segmentu stacji samoobsługowych w sieci Moya. Z pewnością nie poprzestaniemy na 30 stacjach przejętych od spółki BM Reflex. Kolejne obiekty z logo Moya express pojawią się jeszcze w tym roku – zapowiada Paweł Grzywaczewski, członek zarządu Anwim S.A.

Przejęte stacje są położone w dużych miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie czy Łodzi. Obecnie pod marką Moya działa około 320 stacji paliw.  
Słowa kluczowe: Anwim, EMila, Moya express

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.