Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Rezygnacja wiceprezesa Lotosu i powołanie nowego

e-petrol.pl
2021-01-25 / 09:56
Rezygnacja wiceprezesa Lotosu i powołanie nowego

Z dniem 1 marca z pełnienia funkcji wiceprezesa Grupy Lotos zrezygnował w piątek Marian Krzemiński - poinformowała spółka. Tego samego dnia rada nadzorcza spółki powierzyła stanowisko wiceprezesa zarządu Grupy Lotos ds. fuzji i przejęć Krzysztofowi Nowickiemu.

Grupa Lotos podała, że jako powód rezygnacji Marian Krzemiński wskazał przyczyny osobiste. W piątek rada nadzorcza Grupy Lotos powołała Krzysztofa Nowickiego na stanowisko wiceprezesa zarządu Grupy Lotos ds. fuzji i przejęć z dniem 26 stycznia.

Krzysztof Nowicki ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył także studia podyplomowe w zakresie prawa spółek na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego.

Od 2016 r. Nowicki był prezesem zarządu Lotos Oil. W latach 2018-2020 dodatkowo pełnił funkcję dyrektora ds. spraw korporacyjnych Grupy Lotos, a od 2020 r. dyrektora ds. strategii i relacji inwestorskich Grupy Lotos.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.