Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Moya nie zwalnia tempa

e-petrol.pl
2020-12-24 / 09:15
Moya nie zwalnia tempa

Sieć zarządzana przez Anwim, po tym jak dołączyła do niej stacja w Tarnowie, liczy już 300 obiektów.

Stacja w Tarnowie, która należy do Anwimu, została otwarta 23 grudnia. Kierowcy mogą zatankować na niej benzynę 95- i 98-oktanową, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję i autogaz. Dla klientów dostępny jest też całodobowy sklep oraz oferta konceptu gastronomicznego Caffe Moya.

- Zaledwie trzy lata temu komunikowaliśmy otwarcie sto pięćdziesiątej stacji. Dziś, otwierając stację w Tarnowie, świętujemy kolejny jubileusz – dwukrotnie powiększyliśmy sieć i obecnie mamy 300 stacji paliw działających pod marką Moya. Jest to ogromny powód do dumy, ponieważ rynek paliw w Polsce jest wysoko rozwinięty. My jednak znajdujemy niszę wśród tak silnej konkurencji i nie dość, że rozwijamy się najszybciej, to tempo w najbliższych latach jeszcze zwiększymy – powiedział Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A. cytowany w komunikacie spółki.
Słowa kluczowe: Moya, Rafał Pietrasina

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.