Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Pracownicy PKN Orlen włączą się we wsparcie seniorów

e-petrol.pl
2020-10-27 / 09:39
Pracownicy PKN Orlen włączą się we wsparcie seniorów

PKN Orlen poinformował, że pracownicy spółki w ramach wolontariatu będą wspierać seniorów w codziennych czynnościach. Koncern informował w poniedziałek, że bierze udział w Solidarnościowym Korpusie Wsparcia Seniorów.

Informując o inicjatywie, PKN Orlen podał, że pracownicy koncernu w ramach wolontariatu będą wspierać seniorów w codziennych czynnościach, takich jak wizyty w aptece, urzędzie czy też zakupach domowych. Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek podkreślił, że Orlen wspiera walkę z pandemią w każdy możliwy i dostępny sposób. Pomoc oraz ochrona osób starszych, które są najbardziej narażone w związku z pandemią, to ważny element tych działań.

Spółka przypomniała, iż w ubiegłym tygodniu zainicjowała akcję, w której sportowcy wspierani przez koncern promują przestrzeganie zasad zgodnych z obecnym reżimem sanitarnym - w inicjatywę zaangażowało się blisko 50 sportowców wspieranych przez koncern.
Słowa kluczowe: PKN Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.