Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Już działa kolejny Orlen Drive

e-petrol.pl
2020-08-17 / 09:51
Już działa kolejny Orlen Drive

Najnowszy i jak mówi Orlen, najnowocześniejszy w Europie format drive-through, który pozwala klientom skorzystać z oferty bez konieczności wysiadania z samochodu pojawił się na kolejnej stacji. Jest zlokalizowany w Miejscu Obsługi Podróżnych Wisznia, przy trasie ekspresowej S5, na odcinku Wrocław - Poznań.

Z zapowiedzi PKN Orlen wynika, że firma planuje otwarcie dwóch kolejnych tego typu stacji w Warszawie i Wrocławiu.

Klienci, którzy skorzystają ze stacji Orlen MOP Wisznia w formacie drive-through, mają do dyspozycji dwie linie umożliwiające zakup produktów gastronomicznych i tankowanie samochodu bez konieczności wysiadania z niego. Dodatkowo, wewnątrz stacji znajduje się samoobsługowy multimedialny kiosk, za pomocą którego można komfortowo zrobić i zapłacić za zakupy. Skraca to czas obsługi klientów.

- Mocno stawiamy na rozwój segmentu detalicznego, co dostrzegają nasi klienci. Spełniając ich oczekiwania sukcesywnie zwiększamy liczbę naszych stacji i urozmaicamy ofertę. Dobre wyniki, które nawet w trudnym czasie pandemii koronawirusa notuje detal, potwierdzają nasze kompetencje i ambicje biznesowe w tym obszarze. Dają również solidne podstawy do realizacji nowych projektów – mówi, cytowany w komunikacie spółki Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN Orlen.

Pierwszą stację w tym nowym formacie PKN Orlen uruchomił w październiku 2018 r. na MOP Michałowice przy drodze ekspresowej S8, około 50 km od Wrocławia. Podróżni korzystający z tego rozwiązania najczęściej wybierają kawę i hot-doga. Dwie kolejne stacje Orlen Drive powstaną w lokalizacjach o równie dużym natężeniu ruchu. Pierwsza zostanie uruchomiona stacja Orlen Drive we Wrocławiu, przy ul. Granicznej, w pobliżu lotniska. Natomiast druga, zlokalizowana w Warszawie przy al. Prymasa Tysiąclecia. Obie stacje zaczną działać w połowie 2021 r.


Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.