Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Thierry Klupczynski na czele Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce

e-petrol.pl/fot. Intermarché
2020-08-06 / 14:07
Thierry Klupczynski na czele Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce

Nowy prezes związany jest z Grupą Muszkieterów od ponad 30 lat.

Thierry Klupczynski od 15 lat pracuje w Intermarché na rynku polskim. Był m.in.: Dyrektorem Generalnym Grupy Muszkieterów czy członkiem zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché. Dodatkowo od 2010 roku prowadzi sklep sieci w Gdańsku.


Sam o sobie Thierry Klupczynski mówi: - Zacząłem pracę w Grupie Muszkieterów jako pracownik magazynu we Francji, dlatego z pełną świadomością mogę powiedzieć, że Grupa Muszkieterów daje prawdziwą możliwość rozwoju zawodowego. Obecnie łączę funkcję Prezesa Dyrekcji Handlowej Intermarché z zarządzaniem supermarketem, którego jestem właścicielem. Wierzę, że szeroka i praktyczna wiedza o handlu, którą nabyłem przez lata pracy, najpierw we Francji, Niemczech, a potem w Polsce, pozwoli, mi wspólnie z zespołem, poszukiwać kolejnych możliwości i dalej rozwijać Intermarché jako jedną z kluczowych sieci handlowych na polskim rynku.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.