Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Nowa stacja w sieci AVIA

e-petrol.pl
2020-08-06 / 09:49
Nowa stacja w sieci AVIA

W Siedlcach przy ulicy Składowej 34 kierowcy mogą korzystać już z usług stacji AVIA. W tej lokalizacji wdrożony został nowy koncept gastronomiczny Eat&Go.

Na stacji w Siedlcach dostępne są cztery stanowiska tankowania paliw tradycyjnych, gazu LPG oraz paliwa premium AVIA Diesel Gold. Wdrożono na niej też koncept gastronomiczny Eat&Go, który od lipca 2020 jest wprowadzane na każdej nowo otwieranej stacji AVIA. Ofertę uzupełnia ręczna myjnia samochodowa, paczkomat firmy Inpost oraz kompresor. 

- W naszej nowej propozycji sklepu stawiamy na wygodną strefę relaksu zawierającą punkty do ładowania urządzeń elektronicznych, właściwe rozplanowanie dróg komunikacji, nowy kącik kawowy, a także nowoczesne oświetlenie – mówi Robert Nowek, odpowiedzialny za rozwój sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie.  - W naszych nowych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka będąca lekkim połączeniem beżów i szarości z elementami drewna. Jestem przekonany, że wyraźny podział stacji na część sprzedażową i wypoczynkową zostanie dobrze przyjęty przez klientów, którzy będą tam mogli zarówno nabyć produkty z interesującej oferty, a także spożyć posiłek w przyjaznej atmosferze - dodaje Robert Nowek.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.