Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Wspólne projekty Orlen Projekt i Energi Invest

e-petrol.pl
2020-07-29 / 09:52
Wspólne projekty Orlen Projekt i Energi Invest

Spółki z Grupy Orlen, Orlen Projekt i Energa Invest w ramach zawartej umowy ramowej wspólnie realizują zamówienia np. z zakresu energetyki. Jednym z nich jest opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej instalacji fotowoltaicznych m.in. w zakładzie głównym płockiego koncernu.

PKN Orlen podkreślił, że współpraca tych spółek to przykład synergii i możliwości, jakie gwarantuje szeroki rynek połączonych branż rafineryjno–petrochemicznej oraz energetycznej. Jak podał Orlen, spółki przystąpiły do współpracy przy realizacji zamówienia, które obejmuje opracowanie koncepcji oraz dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 19 MW, w terminalach paliw w Ostrowie Wielkopolskim, Żurawicy, Sokółce, a także w zakładach produkcyjnych Grupy Orlen w Płocku, Trzebini oraz we włocławskim Anwilu.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.