Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Gorzowska stacja Tesco ma nowego właściciela

e-petrol.pl
2020-07-20 / 09:49
Gorzowska stacja Tesco ma nowego właściciela

Przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie Wielkopolskim zamiast stacji paliw Tesco będzie Moya. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do otwarcia i zmiana wyglądu stacji, a kierowcy będą mogli skorzystać z obiektu jeszcze w te wakacje.

Pod koniec marca swoją działalność zakończył hipermarket Tesco, wraz ze stacją paliw. Sam sklep został kupiony przez Leroy Merlin, natomiast los stacji paliw był nieznany. Nie było wiadomo czy zostanie zlikwidowana czy też kupiona przez inną formę. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, miejsce stacji paliw Tesco przy ul. Myśliborskiej zajmie Moya.  W Gorzóowie Wielkopolskim będzie to pierwsza stacja sieci Moya, do tej pory najbliższa stacja tej sieci była w Myśliborzu, Górzycy czy Słubicach.   

Nowa stacja w Gorzowie Wielkopolskim ma działać w trybie całodobowym i oferować benzynę 95, olej napędowy, LPG oraz AdBlue.
 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.