Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Warszawa z nową ‘’zieloną’’ stacją Circle K

e-petrol.pl/fot. Circle K
2020-07-17 / 09:31
Warszawa z nową ‘’zieloną’’ stacją Circle K

Circle K otworzyło nową stację przy ul. Stoczniowców w dzielnicy Wawer w Warszawie. Obiekt wyróżnia się zastosowaniem w nim rozwiązań korzystnych ekologicznie.

Na stacji powstał pokryty roślinami zielony dach oraz zastosowano ekologiczne rozwiązania takie jak panele solarne oraz zbiornik retencyjny wody deszczowej do podlewania zieleni.

Najnowsza stacja Circle K zlokalizowana jest w sąsiedztwie dwóch ważnych arterii komunikacyjnych Warszawy – mostu Siekierkowskiego oraz Wału Miedzeszyńskiego. Ponad 25 proc. powierzchni działki, na której powstała stacja Circle K stanowi zieleń – w tym zielony dach, który jest zupełnie wyjątkowym rozwiązaniem na stacji paliw.

Jest to kolejna stacja sieci, która w pierwszym półroczu 2020 roku rozszerzyła się o 16 nowych lokalizacji. Stacja na warszawskim Wawrze jest 23 punktem Circle K w Warszawie. W całej Polsce sieć Circle K liczy już ponad 360 stacji paliw.

Stacja Circle K w Warszawie wyposażona została w 5 dystrybutorów, z możliwością zatankowania 5 rodzajów paliw, w tym paliw premium o podwyższonych parametrach. Działa na niej myjnia umożliwiająca płatności bezpośrednio przed myjnią.  Na stacji kierowcy mogą skorzystać z konceptu gastronomicznego i kącika kawiarnianego.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.