Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Zatrzymano złodzieja, który ukradł ponad 6,5 tys. litrów oleju napędowego

e-petrol.pl
2019-12-10 / 09:44
Zatrzymano złodzieja, który ukradł ponad 6,5 tys. litrów oleju napędowego

Policja zatrzymała 26-letniego kierowcę, który tankował na stacjach benzynowych i nie płacił za paliwo. W ciągu miesiąca mężczyzna ukradł ponad 6,5 tys. litrów oleju napędowego o wartości ok. 40 tys. zł.

W połowie listopada funkcjonariusze zostali zawiadomieni o kradzieży oleju napędowego na jednej ze stacji paliw - poinformował w poniedziałek asp. Mariusz Kowalski z policji w Łęczycy. Kierowca renault master zatankował tam ponad 500 litrów oleju napędowego i odjechał nie płacąc. Śledczy ustalili, że auto miało skradzione tablice rejestracyjne, a złodziej napełniał paliwem pojemniki wewnątrz pojazdu. Okazało się też, że z tym i wieloma innymi przestępstwami ma związek mieszkaniec woj. łódzkiego.

W listopadzie 26-latek ukradł paliwo na siedmiu innych stacjach. Działał nie tylko w Łódzkiem, ale także w województwach: świętokrzyskim, mazowieckim, śląskim i kujawsko-pomorskim. Za każdym razem pojawiał się tam renault master z kradzionymi tablicami.

Podejrzany łącznie ukradł ponad 6,5 tys. litrów oleju napędowego o wartości prawie 40 tys. zł.  Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu