Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Kto wybuduje nowe i zmodernizuje stare stacje Orlenu?

e-petrol.pl
2019-11-13 / 09:39
Kto wybuduje nowe i zmodernizuje stare stacje Orlenu?

W PKN Orlen ruszyło postępowanie, które ma na celu rozszerzenie bazy wykonawców, z którymi spółka będzie współpracowała przy budowie nowych, odbudowie i modernizacji istniejących już stacji, w oparciu o długoterminowe umowy ramowe.

Generalne wykonawstwo w zakresie budowy nowych i odbudowy już istniejących stacji paliw ma obejmować zarówno prace ziemne związane z instalacją infrastruktury podziemnej, jak i roboty wykończeniowe stacji. Zakłada również roboty drogowe związane z układami komunikacyjnymi realizowanych inwestycji i wykonanie niezbędnych przyłączy. W przypadku dużych modernizacji stacji paliw prace mają obejmować rozbudowę obiektów oraz ich przebudowę o wartości robót budowlanych powyżej 1 mln zł.

Na koniec III kw. 2019 roku PKN Orlen zarządzał siecią niemal 1800 stacji na polskim rynku, a w sumie ma ich niemal 2700 w pięciu krajach Europy, w tym w Polsce, Niemczech, Czechach oraz na Litwie i na Słowacji.

Szczegóły dotyczące postępowania zakupowego dostępne są pod linkiem https://connect.orlen.pl/app/outRfx/185438/supplier/status.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu