Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

W Głodowe zatankujesz na stacji AVIA

e-petrol.pl
2019-11-06 / 09:54
W Głodowe zatankujesz na stacji AVIA

AVIA uruchomiła w Polsce kolejną stację paliw. Nowy obiekt tej sieci, który pojawił się w miejscowości Głodowo koło Lipna, zaopatrzony jest w koncept sklepowy sieci Carrefour Express.

Jak podała sieć w komunikacie prasowym, AVIA w Polsce liczy już 48 obiektów i właśnie zakończyła rebrending kolejnej stacji w miejscowości Głodowo w województwie kujawsko-pomorskim.

Stacja AVIA w Głodowie oferuje 8. stanowisk tankowania. Dostępne paliwa to Pb95, Pb98, ON, LPG oraz paliwo premium AVIA Diesel Gold. Sklep prowadzony na stacji działa pod szyldem Carrefour Express i oferuje bogatą ofertę produktową nie tylko dla zmotoryzowanych klientów, ale również dla okolicznych mieszkańców. Na terenie placówki uruchomiony został kącik kawowy Esenso Cafe.

- Chcemy konsekwentnie budować świadomość marki AVIA w Polsce dlatego przywiązujemy dużą wagę do otwierania nowych stacji w naszym kraju, aktualnie mamy ich 48, ale długofalowy plan zakłada posiadanie około 200 obiektów pod koniec 2023 roku  – mówi Robert Nowek, koordynator sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie.

Na kierowców, którzy przyjadą na stację w Głodowie czeka promocja. Do 10 listopada w ramach akcji stacja przyznaje rabat 5 groszy na każdy litr dowolnego paliwa oraz dodatkowo proponuje klientom skorzystanie z promocji gastronomicznych na kawę i hot -dogi.

Słowa kluczowe: Avia, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu