Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Kto zadba o bocznice kolejowe Orlenu?

e-petrol.pl
2019-09-11 / 09:52
Kto zadba o bocznice kolejowe Orlenu?

PKN Orlen szuka wykonawcy usług serwisowych w latach 2020-22, dotyczących bocznic kolejowych na terenie należących do koncernu 13 terminali paliw w całej Polsce. Spółka na oferty w tej sprawie czeka do 1 października.

PKN Orlen w opublikowanym we wtorek ogłoszeniu podał, że przedmiotem postępowania jest zakup usług serwisowych bocznic kolejowych w latach 2020-22 na terenie terminali paliw: w Sokółce, Gdańsku, Gutkowie, Szczecinie, Lublinie, Ostrowie Wielkopolskim, Krakowie, Żurawicy, Nowej Soli, Świnoujściu, Wrocławiu, Bolesławcu i w Widełce.

Jak wyjaśnił płocki koncern, usługi serwisowe bocznic kolejowych w jego terminalach paliw obejmować mają m.in. bieżącą konserwację i utrzymanie w sprawności technicznej torów, rozjazdów oraz pozostałej infrastruktury, a także wykonywanie prac pilnych i awaryjnych, które wynikną z bieżącej eksploatacji oraz zdarzeń nieprzewidzianych.

Z kraju

Wiadomość tygodnia

Konkurs Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu