Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Orlen Upstream zagospodaruje złoże gazu Bystrowice

e-petrol.pl
2019-08-02 / 09:50
Orlen Upstream zagospodaruje złoże gazu Bystrowice

Orlen Upstream z Grupy Orlen ogłosił postępowanie na zagospodarowanie złoża gazu ziemnego Bystrowice, w tym obejmujące budowę infrastruktury związanej z wydobyciem.

Jak podała spółka, umowa w tej sprawie ma zostać zawarta na okres do 28 lutego 2021 r. Oferty można składać do 26 sierpnia. Jak zaznaczył Orlen Upstream, "przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac planistycznych, geodezyjnych, formalno-prawnych i projektowych oraz budowa infrastruktury napowierzchniowej związanej z wydobywaniem węglowodorów na potrzeby inwestycji pn. zagospodarowanie złoża gazu ziemnego Bystrowice". Spółka podała przy tym, że "umowa zostanie zawarta na okres do 28.02.2021 r.".

Spółka zaznaczyła, że zakres inwestycji to również budowa gazociągów, stacji gazowej i wykonanie hermetycznego włączenia do sieci przesyłowej OGP Gaz-System, a także budowa podstawowego zasilania elektroenergetycznego.

W maju PKN Orlen oznajmił, że pod koniec 2020 r. Grupa Orlen zamierza uruchomić produkcję gazu ze złoża na Podkarpaciu. Informował wtedy jednocześnie o rozpoczętym wiercenie drugiego otworu odwiertu Bystrowice OU-2.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu