Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Poznaj ostatnie zmiany prawne i podatkowe! Szkolenie on-line już 17 czerwca.

e-petrol.pl
2021-06-08 / 09:14
Poznaj ostatnie zmiany prawne i podatkowe! Szkolenie on-line już 17 czerwca.

Już w przyszłym tygodniu specjalne szkolenie on-line dla firm paliwowych i handlujących LPG. Zgłoś się już teraz! Przygotuj swoje przedsiębiorstwo do sprawnego poruszania pośród przepisów.

Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in. kwestie dotyczące zabezpieczeń dla wniosków koncesyjnych, przepisów systemu SENT (np. SENT a EMCS, SENT a dokumenty dostawy), kwestie dystrybucji paliw korzystających ze zwolnień akcyzowych od 1 lipca br. (także w kontekście zobowiązań "podmiotów zużywających") oraz tematyka przepisów VAT (JPK VAT, uwalnianie środków z rachunków technicznych) czy zmiany w Kodeksie Karnym Skarbowym (np. nowe zasady wystawiania mandatów).

Forma on-line pozwala na wygodne, szybkie i bezpieczne pozyskanie informacji.

Bądź na bieżąco z kwestiami prawnymi i podatkowymi - zgłoś się do udziału w szkoleniu. Szczegółowe informacje oraz formularze dostępne są na stronie https://consulting.informationmarket.pl/aktualne-warsztaty

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.