Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Kantor Giełdy Dewiz wśród nominowanych do tytułu ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''

e-petrol.pl
2019-09-27 / 09:52
Kantor Giełdy Dewiz wśród nominowanych do tytułu ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''

Sieć kantorów Giełdy Dewiz została stworzona w odpowiedzi na rosnącą skalę i powszechność wymiany walut na rynku.

Produkt skierowany jest dla Klientów stacji paliw i umożliwia wygodną i bezpieczną wymianę walut w łatwo dostępnym miejscu i czasie. Usługa wymiany walut świetnie sprawdza się w każdym obszarze rynkowym, zarówno miejskim, poza centrami miast, w mniejszych  miejscowościach, przy trasach, gdzie ograniczony  jest dostęp do typowego kantoru.

Kantor Giełdy Dewiz to duże korzyści dla stacji paliw:

  • Rozszerzenie dotychczasowej oferty stacji o nową usługę wymiany waluty.
  • Wzrost obrotów stacji poprzez zakupy towarów i usług, środkami pochodzącymi z wymiany waluty.
  • Wyłączność wdrożenia usługi na danym terenie gwarantująca przewagę konkurencyjną.
  • Dodatkowa reklama usługi oddziałuje także na nowych klientów stacji. 
  • Dodatkowe źródło dochodu w postaci prowizji  niezwiązanej z ryzykiem walutowym, wypłacanej miesięcznie przez  Giełdę Dewiz.

Model działania

Kantor Giełdy Dewiz nie wymaga dodatkowej adaptacji stacji, świadczenie usługi odbywa się przy pomocy dostarczonej kasy z odpowiednim oprogramowaniem i monitora wyświetlającego kursy walut.

Właściciela stacji nie obciążają żadne obowiązki wynikające z prawnych wymogów funkcjonowania kantoru.

Formalnie właścicielem kantoru jest Giełda Dewiz Sp. z o.o. posiadająca stosowne zgody NBP oraz wykonująca wszelkie obowiązki regulowane odpowiednimi przepisami prawa.

Spółka działa na rynku ponad 5 lat i posiada kantory na terenie całego kraju, tworząc wiarygodną i stabilną markę.

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu