Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Odmierzacz gazu LPG typ Petro Primus LPG Mass - kolejna nominacja w konkursie Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-09-23 / 09:47
Odmierzacz gazu LPG typ Petro Primus LPG Mass - kolejna nominacja w konkursie Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Odmierzacz gazu LPG typ Petro Primus LPG Mass jest przeznaczony do stacji tankowania LPG. Może być wykonany w wersji jedno lub dwu wężowej, w różnych wersjach obudów.

Najważniejszym elementem wyróżniającym ten odmierzacz jest zastosowany w nim przepływomierz masowy Micro Motion firmy Emerson.

Korzyści wynikające z zastosowania w odmierzaczu LPG przepływomierza masowego to: 
  • możliwość sprzedaży produktu w litrach lub kilogramach,
  • informacja o sprzedaży niezależna od temperatury, 
  • przekazywanie do systemu kasowego wielu dodatkowych danych dot. Produktu takich jak: masa, objętość, gęstość, temperatura,
  • brak elementów ruchomych, mniej uszczelek, większa trwałość i niezawodność, 
  • brak konieczności zliczania impulsów, wszystko robi elektronika przepływomierza, 
  • duża, niezmienna w czasie dokładność pomiaru,
  • kompaktowe rozmiary, łatwy montaż i serwisowalność. 
Zastosowanie odmierzaczy LPG z przepływomierzami masowymi pozwala na zamknięcie bilansu masy począwszy od zbiorników na terminalu gazowym poprzez cysterny dostarczające gaz na stację i w końcu odmierzacz. Na każdym etapie dostawy/wydawania pomiar ilości gazu odbywa się w kg przez co unika się wszelkich błędów pomiarowych wynikających chociażby z wpływu temperatury. 

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu