Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Pralko-suszarka na stacji paliw firmy Break & Wash Sp.z o.o. - nominacja do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

e-petrol.pl
2019-09-17 / 12:08
Pralko-suszarka na stacji paliw firmy Break & Wash Sp.z o.o. - nominacja do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl

Nową pozycją na liście nominacji do tytułu Produkt Roku 2019 e-petrol.pl jest pralko-suszarka na stacji paliw firmy Break & Wash Sp.z o.o.

Pierwszy samoobsługowy automat, który jest połączeniem pralki i suszarki dedykowany dla stacji paliw z zastosowaniem dla kierowców zawodowych.Pralko-suszarka znajdzie zastosowanie na dużych stacjach paliw z zapleczem dla kierowców zawodowych, centrach logistycznych i serwisach pojazdów ciężarowych.

Pralko-suszarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada 3 programy prania oraz 2 programy suszenia. Za usługę można zapłacić za pomocą gotówki, karty debetowej i karty przedpłaconej przez pracodawcę.

Aby ułatwić korzystanie z usługi prania firma Break and Wash dostarcza automaty sprzedające, które zwierają żel Persil i chusteczki k2r. Dzięki tym środkom kierowca nie martwi się o jakość prania i nie musi segregować ubrań.

Rozwiązanie łączy trzy ogniwa. Kierowcę, firmę transportową oraz stację paliw. Kierowcy ułatwia życie w trasie, która trwa niekiedy kilka tygodni. Dla stacji paliw przyciąga potencjalnego klienta, dodatkową usługą „poza paliwową”, którzy spędzą minimum godzinę na stacji (zjedzą hot-doga, zatankują paliwo, wezmą prysznic). Natomiast dla firmy transportowej firma Break & Wash Sp.z o.o. oferuje karty pre-paid, które może ona wręczyć kierowcy jako benefit, a jednocześnie spełnić swój obowiązek, który nakłada inspekcja pracy tzn. obowiązek prania odzieży roboczej.

O konkursie:

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. Na rynku pojawia się cały czas ogromna ilość innowacyjnych produktów i rozwiązań, co przyczynia się do rozwoju i pojedynczych stacji paliw, i sieci stacji, i całego sektora.

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, wezmą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. Nominowane produkty będą prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na konkursową stronę https://www.konkurs.e-petrol.pl/

Jeśli uważają Państwo, że jakiś produkt powinien wziąć udział w konkursie – prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@e-petrol.pl.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu