Live Chat Software
Lotos Paliwa

Tauron rozwija segment ładowarek

e-petrol.pl
2021-03-03 / 09:49
Tauron rozwija segment ładowarek

Rozwój elektromobilności to istotny element Zielonego Zwrotu Taurona. Spółka podała, że Dębica to kolejne miasto, w którym powstała stacja ładowania samochodów elektrycznych Taurona. To pierwsza tego typu stacja w mieście i jedna z 87 oddanych do użytku przez spółkę na terenie działalności Grupy.

Stacja ładowania w Dębicy została zlokalizowana na terenie Galerii Dębickiej przy ul. Księdza Nosala. Stacja AC/2x22 kW pozwala na niezależne dostarczanie energii dwóm pojazdom w tym samym czasie.

Sieć Taurona w południowej Polsce składa się z 87 stacji ogólnodostępnych, w tym 17 stacji DC (ładowanie prądem stałym) oraz 70 stacji AC (ładowanie prądem zmiennym). Stacja ładowania AC składa się z dwóch punktów ładowania, a stacja DC, w zależności od modelu, z trzech albo czterech punktów. Obecnie Tauron udostępnia 192 punkty ładowania. W ostatnich dniach nowe stacje ładowania pojawiły się także w Bytomiu, Bochni, Goczałkowicach-Zdroju i Gorlicach.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.