Paliwa TotalEnergies - jakość i cena w trosce o Twój biznes

Ministerstwo Finansów zainteresowane technologią Ekopolu Górnośląskiego Holding SA

Ministerstwo Finansów zainteresowało się autorską technologią spółki Ekopol Górnośląski Holding SA, służącą do monitorowania dostaw paliw.

Z grafami tej technologii można się zapoznać na stronie sent.eg.com.pl oraz w poprzednim artykule poświęconym tej technologii pod adresem:
http://www.e-petrol.pl/wiadomosci-centrum-prasowe/95225/ekopol-gornoslaski-wprowadza-nowe-rozwiazanie

Na zaproszenie Ministerstwa spółka zaprezentuje technologię w jego siedzibie w Warszawie, przy ulicy Świętokrzyskiej 12 w dniu 13-09-2017.

O zaproszeniu poinformowała również między innymi Polska Agencja Prasowa
http://biznes.pap.pl/en/news/listings/info/2404264,ekopol-gornoslaski-holding-sa-(44-2017)-technologia-sent-(-koreta-tresci-raportu-nr-43-2017)

Więcej w kategorii

Petroleum Ukraine 2024 po raz kolejny w Warszawie

Petroleum Ukraine 2024 po raz kolejny w Warszawie

Międzynarodowa konferencja 'Petroleum Ukraine' odbędzie się 18 czerwca 2024 roku. Program forum obejmie najważniejsze kwestie rynku paliw, takie jak dywersyfikacja dostaw oleju napędowego, polityka sankcji UE, możliwości skutecznej interakcji z ukraińskimi firmami.

Synetyczny gaz ziemny (SNG) stanowi nowe możliwości rozwoju rynku LPG po 2025 roku

Synetyczny gaz ziemny (SNG) stanowi nowe możliwości rozwoju rynku LPG po 2025 roku

Rynek LPG przechodzi przez znaczące zmiany i transformacje - w tym pakiet ustaw "Fit for 55". W rezultacie mogą one zmniejszyć jego zużycie oraz potencjalne podwyżki cen LPG po zakazie importu z Rosji i Białorusi. Jednak te ryzyka mają też szanse przynieść duże możliwości wzrostu rynku LPG w Polsce o 30-50 proc. do 2035 roku.

Tankuj i zyskuj dodatkowe korzyści na stacjach Circle K

Tankuj i zyskuj dodatkowe korzyści na stacjach Circle K

Na stacjach Circle K rusza akcja „Tankujesz, zyskujesz”. Klienci będą mogli skorzystać z promocyjnej ceny aromatycznej kawy oraz dostępnych wariantów Hot Dogów przy zatankowaniu min. 20 litrów dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS®. Oferta obowiązuje z kartą lojalnościową EXTRA i potrwa do połowy kwietnia br.