MOYA stacje paliw dopasowane do Twoich potrzeb!

Tankuj i zyskuj dodatkowe korzyści na stacjach Circle K

Na stacjach Circle K rusza akcja „Tankujesz, zyskujesz”. Klienci będą mogli skorzystać z promocyjnej ceny aromatycznej kawy oraz dostępnych wariantów Hot Dogów przy zatankowaniu min. 20 litrów dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS®. Oferta obowiązuje z kartą lojalnościową EXTRA i potrwa do połowy kwietnia br.

Na Circle K rozpoczęła się akcja „Tankujesz, zyskujesz”. W ramach promocji klienci będą mogli kupić kawę czy Hot Doga w obniżonej cenie 5,99 zł – to oszczędność nawet do 50 proc. względem regularnej kwoty. Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, wystarczy zatankować min. 20 litrów dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS®. Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również osoby, które w momencie zakupu postanowią dołączyć do programu.

Jak wynika z badania preferencji konsumentów zrealizowanego na zlecenie Circle K, Polacy zwracają uwagę na to, ile wydają na jedzenie poza domem. Co trzeci ankietowany przyznał, że przeznacza na ten cel do 50 zł dziennie, a co czwarty do 20 zł. Dodatkowo 31% wskazało, że zmniejszyło swój budżet na posiłki na mieście. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia smaku zamawianego posiłku - niemal połowa Polaków kieruje się właśnie tym czynnikiem przy zakupie. Ważnymi aspektami dla respondentów okazały się również wysoka jakość oraz niska cena . Tym chętniej Polacy decydują się na zakupy czy przerwę w ciągu dnia w miejscach, w których wiedzą, że będą mogli zaoszczędzić.

Circle K to nie tylko stacja paliw i sklep, ale również miejsce, w którym można odpocząć, dobrze zjeść czy napić się wyśmienitej kawy. Wiemy przy tym, jak ważna dla naszych klientów jest jakość, a także aspekt cenowy, którym kierują się przy wyborze miejsca na szybką przekąskę w ciągu dnia. Dlatego podejmujemy szereg działań, które umożliwiają im poznanie naszej oferty gastronomicznej, często w bardzo atrakcyjnych cenach. Stąd pomysł na ogłoszenie akcji „Tankujesz, zyskujesz”, w ramach której będzie można kupić kawę lub Hot Doga za jedyne 5,99 zł z kartą programu EXTRA, po zatankowaniu min. 20 litrów paliwa – mówi Renata Timoščik, Market Development Director w Circle K Polska.

Szczegóły oraz regulamin promocji wraz z listą stacji, na których obowiązuje oferta, są dostępne na stronie internetowej Circle K: https://www.circlek.pl/tankujesz-zyskujesz.

Więcej w kategorii

Petroleum Ukraine 2024 po raz kolejny w Warszawie

Petroleum Ukraine 2024 po raz kolejny w Warszawie

Międzynarodowa konferencja 'Petroleum Ukraine' odbędzie się 18 czerwca 2024 roku. Program forum obejmie najważniejsze kwestie rynku paliw, takie jak dywersyfikacja dostaw oleju napędowego, polityka sankcji UE, możliwości skutecznej interakcji z ukraińskimi firmami.

Synetyczny gaz ziemny (SNG) stanowi nowe możliwości rozwoju rynku LPG po 2025 roku

Synetyczny gaz ziemny (SNG) stanowi nowe możliwości rozwoju rynku LPG po 2025 roku

Rynek LPG przechodzi przez znaczące zmiany i transformacje - w tym pakiet ustaw "Fit for 55". W rezultacie mogą one zmniejszyć jego zużycie oraz potencjalne podwyżki cen LPG po zakazie importu z Rosji i Białorusi. Jednak te ryzyka mają też szanse przynieść duże możliwości wzrostu rynku LPG w Polsce o 30-50 proc. do 2035 roku.

Program Partnerski ENERGIA PALIW
Pozostałe aktualności
Orlen uruchomił nową instalację w Litwinowie

Orlen uruchomił nową instalację w Litwinowie

W czeskim zakładzie w Litvinovie Grupa Orlen uruchomiła nowoczesną instalację, która zwiększy siedmiokrotnie zdolność produkcyjną mieszanek bezpyłowych, wykorzystywanych do produkcji polietylenu i polipropylenu.

Zatory w najbardziej ruchliwym porcie świata

Zatory w najbardziej ruchliwym porcie świata

Przesunięcie ruchu morskiego z Morza Czerwonego i Kanału Sueskiego spowodowało zatory w porcie w Singapurze, jednym z najbardziej ruchliwych na świecie.

Kto dostarczy kawę dla Orlenu?

Kto dostarczy kawę dla Orlenu?

Wizyta na stacji paliw poza tankowaniem często kojarzy się z zakupem kawy. Orlen – posiadający największą sieć stacji paliw w Polsce ogłosił postępowanie, w którym chce przeanalizować rynek dostawców kawy ziarnistej do sprzedaży w jego punktach detalicznych pod marką własną.

Droższy tranzyt przez cieśninę Bosfor

Droższy tranzyt przez cieśninę Bosfor

Turcja gwałtownie podniosła koszty tranzytu statków przez Bosfor. Od 1 lipca rejs statkiem po cieśninie będzie kosztować 5,07 USD za tonę ładunku.

Rosja przekroczyła w maju limity ustalone w ramach OPEC+

Rosja przekroczyła w maju limity ustalone w ramach OPEC+

Rosja pozostaje zaangażowana w porozumienie OPEC+ i w czerwcu rozwiąże problem nadprodukcji ropy naftowej, podało rosyjskie Ministerstwo Energii.

Branża naftowa kontra samochody elektryczne w USA

Branża naftowa kontra samochody elektryczne w USA

Amerykańska organizacja reprezentująca firmy zajmujące się handlem ropą naftową składa pozew w celu złagodzenia obowiązkowej sprzedaży pojazdów elektrycznych.