XX Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

Phillips 66 osiąga pełną wydajność produkcji paliw odnawialnych

Koncern Phillips 66 ogłosił pełne uruchomienie Kompleksu Energii Odnawialnej Rodeo, rozszerzając produkcję na skalę komercyjną i stając się liderem w dziedzinie paliw odnawialnych.

Więcej w kategorii

Trafigura przejmuje Greenergy, wzmacniając pozycję w biopaliwach

Trafigura przejmuje Greenergy, wzmacniając pozycję w biopaliwach

Komisja Europejska zatwierdziła proponowane przejęcie europejskiego biznesu brytyjskiego producenta biopaliw Greenergy przez giganta handlu towarami Trafigura.

Chevron czasowo zamyka fabrykę biodiesla w Niemczech

Chevron czasowo zamyka fabrykę biodiesla w Niemczech

Koncern Chevron Corp. wprowadza program urlopów dla pracowników swojej niemieckiej fabryki biodiesla. Zakład w Oeding, położony w północnych Niemczech, został wyłączony z użytku z powodu nadpodaży na rynku.

Zakład produkcji biopaliw w Rotterdamie powstanie później

Zakład produkcji biopaliw w Rotterdamie powstanie później

Koncern Shell ogłosił tymczasowe wstrzymanie budowy swojej biorafinerii w Rotterdamie. Decyzja ta podyktowana jest chęcią dostosowania projektu do obecnych warunków rynkowych i zapewnienia jego przyszłej konkurencyjności.

Produkcja bioetanolu w Polsce wyraźnie rośnie

Produkcja bioetanolu w Polsce wyraźnie rośnie

W I kwartale 2024 roku polscy producenci wytworzyli łącznie ponad 100 tys. ton bioetanolu, co oznacza wzrost o ponad 26 proc. w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym.

Wiadomości e-petrol.pl

Subskrybuj codzienne informacje z rynku paliw

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-613), przy ul. Stacyjnej 1/51.
  • Inspektorem ochrony danych w Information Market S.A. jest Magdalena Robak (71 787 69 69, iod @ informationmarket.pl).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: art. 6 pkt 1b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w zakresie dotyczącym otrzymywania newslettera.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jedynie podmioty, z którymi Information Market S.A. zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez administratora do czasu wypisania się przez Panią/Pana z newslettera, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do czasu cofnięcia zgody na kontakt danym kanałem komunikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera oraz w celach marketingowych, jeśli wyraził(a) Pani/Pan zgodę na kontakt w celach marketingowych danym kanałem komunikacji.

Program Partnerski ENERGIA PALIW