Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Wiadomość dnia
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Ruszyło głosowanie na ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''

e-petrol.pl
2019-11-04 / 09:55
Ruszyło głosowanie na ''Produkt Roku 2019 e-petrol.pl''

Od 4 listopada 2019 r. do 29 listopada 2019 r. uczestnicy rynku paliwowego, w drodze głosowania internetowego na portalu e-petrol.pl, będą mogli wyłonić najlepszy z najlepszych produktów.

Głosowanie odbywa się na konkursowej stronie https://www.konkurs.e-petrol.pl

Celem konkursu jest przedstawienie firmom z branży najlepszych produktów, usług i rozwiązań, zarówno innowacyjnych, jak i już istniejących oraz ich promocja. 

Nominowani finaliści otrzymają wyróżnienie, a w drodze głosowania internetowego, biorą udział w konkursie „Produkt Roku 2019 e-petrol.pl”. 

Nominowane produkty były prezentowane i promowane w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2019 r.

Organizatorem konkursu jest Information Market S.A. - firma doradcza działająca w branży paliwowej, wydawca serwisu e-petrol.pl. Portal jest nie tylko bazą codziennych informacji z rynku, ale również platformą z notowaniami, prognozami i analizami, które każdego dnia dostarczają przedstawicielom rynku paliw niezbędnych narzędzi do prowadzenia swojej działalności.

Naszą pasją jest tworzenie i stałe udoskonalanie innowacyjnych rozwiązań wspierających i ułatwiających codzienną pracę ludzi związanych głównie z branżą paliw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i słuchamy tego, co mówią użytkownicy naszych usług.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu