Jesteś tutaj: Strona Główna » Sekcja Prawna
Szukasz porady? Zadaj pytanie
Zobacz o co pytali inni
Zamów dostęp

Live Chat Software

Tarcza antykryzysowa 4.0 –zmiany dotyczące prawa zamówień publicznych

e-petrol.pl
2020-06-25 / 07:28
Tarcza antykryzysowa 4.0 –zmiany dotyczące prawa zamówień publicznych

W tarczy antykryzysowej 4.0 znajdujemy szereg regulacji dotyczących zamówień publicznych, choć tytuł ustawy wprost na to nie wskazuje, a tematyka zmian dotyczących zamówień publicznych bynajmniej nie należy do najgorętszych tematów komentowanych w mediach.

Zwracamy Państwa uwagę zarówno na regulacje dotyczące prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, które zgodnie z założeniem ustawodawcy mają poprawić płynność finansową wykonawców, jak i na instrumenty prawne dotyczące zawartych umów oraz kar umownych, w tym m.in.:

W dniu 23 czerwca 2020 r. w Dzienniku Ustaw opublikowano Ustawę z dnia 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 (Dz. U. 2020r., poz. 1086), czyli tzw. „tarczę antykryzysową 4.0”.

Zobacz więcej w załączonym pliku.

Opracowanie:
Emilia Florek
radca prawny, wspólniczka
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
https://ostrowski.legal
Partner sekcji
KW Kruk i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.k.
Partner sekcji
Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.