Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Prosto z rynku
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Solumus - nowa nazwa płockiej firmy

e-petrol.pl
2016-06-03 / 11:46
Solumus - nowa nazwa płockiej firmy

Do niedawna jako Tesla, a teraz jako Solumus, będzie działać na polskim i europejskim rynku paliwowym firma z Płocka. 16 maja 2016 r. został złożony w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego wniosek o wpis zmiany firmy spółki z TESLA Sp. z o.o. na Solumus sp. z o.o.

Spółka, informując portal e-petrol.pl o zmianach podkreśliła, że nowa nazwa nie wpłynie na modyfikację warunków dotychczas zawartych umów handlowych, a o dokonaniu wpisu dotyczącego nazwy przez KRS, firma będzie informowała swoich kontrahentów pisemnie.

- Powszechna TESLA zostaje zastąpiona nową, spersonalizowaną nazwą spółki, co podkreśla zaangażowanie i profesjonalizm zarządu i pracowników w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań biznesowych na rynku paliw płynnych - powiedział w rozmowie z naszym portalem Jakub Lubiński, Prezes Zarządu Solumus sp. z o o.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.