Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Kontakt » Dział Sprzedaży SI
Live Chat Software

Sprzedaż usług

Agata TalarAgata Talar
Kierownik Zespołu Sprzedaży Serwisów Informacyjnych

telefon +48 71 787 69 73

telefon komórkowy +48 693 372 147

e-mail Agata.Talar@e-petrol.pl


Łukasz KorsanŁukasz Korsan
Key Account Manager

telefon +48 71 787 69 76

telefon komórkowy +48 512 750 570

e-mail Lukasz.Korsan@e-petrol.pl


Piotr JanikPiotr Janik
Key Account Manager

telefon +48 71 787 69 62

telefon komórkowy +48 511 432 585

e-mail Piotr.Janik@e-petrol.pl


Paweł MatysiakPaweł Matysiak
Key Account Manager

telefon +48 71 787 69 81

telefon komórkowy +48 501 663 131

e-mail Pawel.Matysiak@e-petrol.pl

Obsługa Klienta

Kamila RudnickaKamila Rudnicka
p.o. Kierownik Zespołu Obsługi Klienta

telefon +48 71 787 69 70

telefon komórkowy +48 511 432 144
e-mail kamila.rudnicka@e-petrol.pl


Gabriela KaźmierczakGabriela Kaźmierczak
Specjalista ds. Obsługi Klienta

telefon +48 71 787 69 99

e-mail Gabriela.Kazmierczak@e-petrol.pl

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.