Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Paliwo bez marży na francuskich stacjach E.Leclerc

e-petrol.pl
2021-10-19 / 09:55
Paliwo bez marży na francuskich stacjach E.Leclerc

Francuski operator stacji paliw przy supermarketach E.Leclerc do 30 października będzie sprzedawać paliwo po kosztach własnych. Takie działanie jest prowadzone, aby udowodnić, że za wzrost cen odpowiadają podatki.

Prezes komitetu strategicznego centrów handlowych E.Leclerc, Michel-Édouard Leclerc, oznajmił na antenie RTL, że zupełna rezygnacja z marży detalicznej sieci ma pokazać, że podwyżki cen paliw to wina rządu i w ten sposób chce wywrzeć presję na władze. Zapewnił on, że jeśli rząd obniży podatki, to natychmiast wpłynie to na ceny paliw i obywatele to zobaczą.

Michel-Édouard Leclerc wyjaśnił, że poczuł się dotknięty słowami minister ds. transformacji ekologicznej Barbary Pompili wzywającej sprzedawców paliw do obniżenia cen, zapominając o tym, że to państwo dysponuje takimi narzędziami, w postaci podatków od paliw.
Słowa kluczowe: E.Leclerc, paliwo bez marży
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.