Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Ze świata
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Reliance zakłada spółkę zależną w ZEA zajmującą się handlem ropą

e-petrol.pl
2021-10-04 / 09:41
Reliance zakłada spółkę zależną w ZEA zajmującą się handlem ropą

Reliance Industries poinformował w sobotę, że utworzył spółkę zależną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) do handlu ropą naftową, produktami petrochemicznymi i towarami rolnymi.

Reliance Industries, firma która zarządza największym na świecie kompleksem rafineryjnym w Jamnagar w zachodnich Indiach, nie podała powodów swojej decyzji o uruchomieniu nowej spółki i powodów, aby zlokalizować ją w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wcześniej Reliance Industries kupił udziały w wielu zagranicznych aktywach wydobwyczych i produkcyjnych, a w czerwcu zawarł umowę z Abu Dhabi National Oil Co na budowę wielomiliardowego projektu chemicznego w Ruwais, co oznacza pierwszą inwestycję grupy w od podstaw projekt zagraniczny.

Reliance Industries chce też sformalizować w tym roku umowę sprzedaży na rzecz Aramco 20 proc. udziałów w swoim biznesie naftowo-chemicznym.
Słowa kluczowe: Reliance Industries
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.